úterý 2. října 2018

Nejpoužívanější parfémy za poslední dobu

Po těchto parfémech jsem sahala nejčastěji od jara až do teď. Asi teď není nejvhodnější doba doporučovat vůně na jaro a léto :-D ale zase se blíží Vánoce, tak třeba dám tip na nějaký dárek a Chloe se dá nosit celoročně. (píšu o nich také teď, protože bych na to na jaře jistě zapomněla :) 

Takže:
Za mě top květinová vůně, kde je cítit jasmín. Docela mi připomíná Diorissimo. U vůní s jasmínem je většinou problém, že dlouho nevydrží, ale tahle je bojovnice. Nebudu nalhávat výdrž až do večera, to ne, ale na květinovou je dobrá. První noty jsou silně květinové, fakt jak když zaboříte nos do pugetu. Postupně se ale zjemní a je nádherná. Myslím, že je vhodná pro střední věk, ale i mladší slečny.
Tahle vůně se hodí celoročně. Myslím, že silně šlape na paty klasice Chloe Chloe. Hodí se do práce, do školy, ale i na večer, od jara do zimy. Dřevité tóny se mísí s květinovými. Hodně zajímavá kompozice s frézií. Velmi zajímavá, neotřelá, pro každý věk.
Tohle je vůně dovolené u moře. Nádherná směs vůně jasmínu,neroli a citrusů, podtrhnutá vanilkou. Snad pokaždé, když ji mám, se mě někdo zeptá, čím to voním. Vždy si ji budu spojovat s létem, sluníčkem a dovolenou.
Jaké vůně jste si v poslední době oblíbily vy? 
SHARE:

1 komentář

  1. Já si pořídila ten můj vysmějí Coco Chanel Mademoiselle a jsem velice spokojená a nadšená. Je to úžasná vůně, pro mě jednoznačně!;-)
    P.S. Je to fajn, číst zase něco od tebe!:-)

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig