sobota 27. ledna 2018

Má aktuální péče o pleť a soutěž o Elixir Jeunesse


Já vím, první článek tohoto roku 27. ledna (!!!) ale snad vás potěším soutěží o sérum s dvojím účinkem od Yves Rocher :-) Já už jedu druhé balení tohoto produktu spolu s novou řadou,  o které vám dnes napíšu a podělím se s vámi o mou aktuální péči o pleť, která je zaměřená na detox.


Protože nemám příliš mastnou pleť, ráno si vždy obličej umyju jen studenou vodou. Dokonale mě to probere :-) potom pár tahů tamponkem s trochou pleťové vody a pár kapek Elixíru Jeunesse. Potom aplikuji gel na oční okolí z této řady. Ráno jsou mi velmi příjemné chladivé kovové kuličky přímo v aplikátoru. A nakonec (když se trošku vstřebá sérum) denní krém.

Večer nejprve odstraním make-up pomocí detoxikačního micelárního gelu - jen prsty, na první hrubé odstranění líčení. Po letech dření tamponkem jsem přešla k jemnému a šetrnějšímu odličování, kdy nanesu trochu gelu, poté smísím s vodou a nanesu další gel. Promasíruji a opět dodám vodu. A musím říci, že mi to takhle maximálně vyhovuje. Žádné vypadané řasy a proč si také zadělávat na další vrásky přílišným drhnutím pleti, že ? :-) Občas nějaké tmavší stíny nebo linky doodlíčím obyčejným kokosovým olejem a tamponkem. Potom ještě jednou (možná je ten krok zbytečný, ale zvyk je železná košile:) umyju obličej čistícím gelem nebo ještě používám tento heřmánkový.
No a další kroky jsou podobné, jako ráno. Pleťová voda, Elixir Jeunesse, gel na oční okolí a nakonec noční krém. S tím jsem velmi spokojená, protože má mnohem lehčí texturu než jeho předchůdce a perfektně pleť vyživí.Jednou v týdnu se snažím dopřát svému tělu hlubší očistu a relax. Takže peeling a pleťová maska, vana a svíčky :-) Ok v reálu jsem ráda, když si vzpomenu na peeling a masku a tu koupel tedy občas také stihnu. Ale je super si ji dát, když mám masku, protože se pleť hezky napaří a vše se lépe vstřebá.

Yves Rocher používám už dlouhá léta a čeho si hodně cením je to propojení s přírodou. Produkty řady Elixir Jeunesse mají složení z více než 90% přírodního původu, neobsahují minerální oleje ani parabeny a jsou tak maximálně šetrné k pokožce.Co je vlastně ten dvojí účinek? V této řadě je obsažen koncentrovaný extrakt z rostliny apholie, který na pleť působí dvojím způsobem: regeneruje a chrání před negativními vnějšími vlivy. Věděli jste, že vnější faktory, jako je zněčištěné životní prostředí nebo přílišné slunění se podílejí na procesu stárnutí pleti z 80%? Jen z 20% je tento proces ovlivněn věkem a genetikou. Takže z toho vyplývá : nezapomínat na SPF a o pleť se hezky starat, chránit ji před toxiny a vyživovat ji z venku i zevnitř (pít hodně vody, jíst dost zeleniny a ovoce)


A teď slíbená soutěž! Čtyři z vás mohou vyhrát toto sérum Elixir Jeunesse. Soutěž bude probíhat na mém Instagramu KLIKNĚTE SEM. A sem do komentářů mi klidně napište, jestli je vaše péče o pleť podobná té mé, případně čím se liší. Tak se těším na vaše komentáře a teď (po spuštění www.onlinepilates.cz už budou články pravidelnější, slibuji :-)
SHARE:

1 komentář

  1. Mám pocit, že poslední dobou jsem jen línější a línější, a to se projevuje i na mé péči o pleť. Vždycky ráno a večer udělám jen ten základ, abych to měla rychle za sebou a make up téměř nepoužívám (ale to ani ne kvůli času, jako spíš kvůli tomu, že se lépe cítím bez něj). Tím tedy nechci říct, že by to pro mě nebylo nějak důležité, ale spíš, že když už bych jej měla nějakým způsobem používat, šla bych asi do tohoto, protože to nezabere tolik času nebo možná ještě lépe bych konečně věnovala nějaký čas tomu se to pořádně naučit :)

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig