sobota 27. ledna 2018

Má aktuální péče o pleť a soutěž o Elixir Jeunesse


Já vím, první článek tohoto roku 27. ledna (!!!) ale snad vás potěším soutěží o sérum s dvojím účinkem od Yves Rocher :-) Já už jedu druhé balení tohoto produktu spolu s novou řadou,  o které vám dnes napíšu a podělím se s vámi o mou aktuální péči o pleť, která je zaměřená na detox.


Protože nemám příliš mastnou pleť, ráno si vždy obličej umyju jen studenou vodou. Dokonale mě to probere :-) potom pár tahů tamponkem s trochou pleťové vody a pár kapek Elixíru Jeunesse. Potom aplikuji gel na oční okolí z této řady. Ráno jsou mi velmi příjemné chladivé kovové kuličky přímo v aplikátoru. A nakonec (když se trošku vstřebá sérum) denní krém.

Večer nejprve odstraním make-up pomocí detoxikačního micelárního gelu - jen prsty, na první hrubé odstranění líčení. Po letech dření tamponkem jsem přešla k jemnému a šetrnějšímu odličování, kdy nanesu trochu gelu, poté smísím s vodou a nanesu další gel. Promasíruji a opět dodám vodu. A musím říci, že mi to takhle maximálně vyhovuje. Žádné vypadané řasy a proč si také zadělávat na další vrásky přílišným drhnutím pleti, že ? :-) Občas nějaké tmavší stíny nebo linky doodlíčím obyčejným kokosovým olejem a tamponkem. Potom ještě jednou (možná je ten krok zbytečný, ale zvyk je železná košile:) umyju obličej čistícím gelem nebo ještě používám tento heřmánkový.
No a další kroky jsou podobné, jako ráno. Pleťová voda, Elixir Jeunesse, gel na oční okolí a nakonec noční krém. S tím jsem velmi spokojená, protože má mnohem lehčí texturu než jeho předchůdce a perfektně pleť vyživí.Jednou v týdnu se snažím dopřát svému tělu hlubší očistu a relax. Takže peeling a pleťová maska, vana a svíčky :-) Ok v reálu jsem ráda, když si vzpomenu na peeling a masku a tu koupel tedy občas také stihnu. Ale je super si ji dát, když mám masku, protože se pleť hezky napaří a vše se lépe vstřebá.

Yves Rocher používám už dlouhá léta a čeho si hodně cením je to propojení s přírodou. Produkty řady Elixir Jeunesse mají složení z více než 90% přírodního původu, neobsahují minerální oleje ani parabeny a jsou tak maximálně šetrné k pokožce.Co je vlastně ten dvojí účinek? V této řadě je obsažen koncentrovaný extrakt z rostliny apholie, který na pleť působí dvojím způsobem: regeneruje a chrání před negativními vnějšími vlivy. Věděli jste, že vnější faktory, jako je zněčištěné životní prostředí nebo přílišné slunění se podílejí na procesu stárnutí pleti z 80%? Jen z 20% je tento proces ovlivněn věkem a genetikou. Takže z toho vyplývá : nezapomínat na SPF a o pleť se hezky starat, chránit ji před toxiny a vyživovat ji z venku i zevnitř (pít hodně vody, jíst dost zeleniny a ovoce)


A teď slíbená soutěž! Čtyři z vás mohou vyhrát toto sérum Elixir Jeunesse. Soutěž bude probíhat na mém Instagramu KLIKNĚTE SEM. A sem do komentářů mi klidně napište, jestli je vaše péče o pleť podobná té mé, případně čím se liší. Tak se těším na vaše komentáře a teď (po spuštění www.onlinepilates.cz už budou články pravidelnější, slibuji :-)
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template Created by pipdig