pátek 20. října 2017

Happy Fall Y'all

Nejsem přímo milovník podzimu, ale v posledních dnech mě fakt baví. Hlavně, když je teplo :-) Při příležitosti představení nové řady Elixir Jeunesse od Yves Rocher jsem mohla jet s holkama
po zelených místech Prahy na elektrokolech. Bylo krásně, takový dokonalý podzimní den. Rozhodla jsem se ukázat vám nějaké fotky od Ilji Hubálka a nějaké info z eventu.


 Jak už jsem psala, představovala se nová řada Elixir Jeunesse. Už jsem ji zkoušela minulý rok a byla jsem moc spokojená.
 Přiznám se, že jsem ani nevěděla, že YR má po Praze salóny. Měla jsem možnost vyzkoušet masáž rukou a vážně uvažuju o návštěvě a dalších procedurách. Cenově mi přijdou ok plus je to ošetření kosmetikou, o které vím, že mi vyhovuje. No a musím se vám ještě pochlubit, při vyšetření pleti speciálním dermatologickým přístrojem jsem zajásala. Slečna mi řekla, že mám velmi dobré výsledky, což jsem vážně nečekala. V podstatě se ,,naskenuje" část pleti a přístroj změří elasticitu, hydrataci, tendenci k pigmentovým skvrnám atd. Myslím, že o pleť se starám dobře, jen trochu zanedbávám peeling. Na to mě slečna hned upozornila, že to přístroj odhalil. Dál mě moc potěšilo, že mám minimální pravděpodobnost pigmentových skvrn. To je totiž moje noční můra. Moje mamka a teta na ně trpí. Začaly se jim objevovat až v dospělosti a mamka mi vždycky říkala: ,, hlavně se maž na sluníčku, ať to nemáš taky" :-) Uklidnilo mě zjištění, že je snad mít nebudu, ale mazat radši nepřestanu :-) 
SHARE:

2 komentáře

Blogger Template Created by pipdig