středa 20. září 2017

Summer summary

Delší dobu tu nebyl článek, já vím. Nebojte, nebudu se teď dlouze omlouvat a slibovat :-) V létě jsem zkrátka potřebovala vypnout. Bylo toho na mě nějak moc a jelikož blog je můj koníček a ne práce, rozhodla jsem se nepsat ,, z povinnosti " ale jen když na to opravdu budu mít chuť. A tu už teď mám. :-)Říkala jsem si, že vám trochu popíšu naše léto. Hned z kraje jsme byli na Krétě. Jeli jsme už koncem května. Chtěla jsem to tak, abychom ještě ušetřili za letenku pro malého, než mu budou dva. Přiletěli jsme - pršelo.  Jo, byla jsem hrozně naštvaná, ale využili jsme čas na výlety a za 2-3 už bylo krásně a koupali jsme se. Jen moře bylo dost studené. Dovolenou v tomhle čase bych už ale neriskovala.

Teď na začátku září jsme ještě jeli do Chorvatska s rodinou od manžela. Tentokrát jsme jeli autem, přijeli jsme na místo a pršelo. Jo, zase :-D Ani nevíte, jak jsem byla vytočená, ale zase jsem se utěšovala tím, že můžu být ráda, že mám to štěstí a mohu letos podruhé na dovolenou. Pak přišly 4 dny na koupání (zase ve studeném moři :-) a zase pršelo. Tak jsme to zabalili a jeli domů.

dress VS PINK, shoes Mango, bag Zara
on my lips the Balm in Devoted


Řeknu vám, mimo sezónu už nikam nejedu! :-) Ale jak už jsem psala, nechci být nevděčná. Od porodu jsem nikde nebyla a tak jsem ráda i za dovolené s trochou deště. Kde jste letos byli vy? Budu ráda za doporučení nejen do ciziny, ale i tady v krásných Čechách.
Mějte krásný den a já tu budu zase brzo s dalším článkem.
K.
SHARE:

2 komentáře

  1. Tak tomu se říká pech😏, ale počasí bohužel neovlivníme. Hlavně, že jinak vše proběhlo v pořádku, zdraví jste se vratili domů a jak píšeš,vypla jsi a hlavně, byla jsi s rodinou! Je jedno kde člověk je, jak tam je...ale důležité je s kym tam je 😘 Hezké dny Kristy a těším se na dalsi články!

    OdpovědětVymazat
  2. Přesně jak píšeš, úplně souhlasím! :-) Moc děkuji, teď budou už častěji. Měj se krásně!😘😘😘

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig