pondělí 25. září 2017

money, baby


Peníze řeší většina z nás. Ale do čeho investovat a na čem naopak šetřit? Dnes vám napíšu, jak to mám já. 

Rozhodla jsem se, že nebudu šetřit na botičkách, ale naopak co se týče oblečení mám jasný názor. Na doma nám stačí body, trička, tepláčky atd. z Lidlu nebo i poděděné.  Když jdeme někam ven a do města, volím HM, Zaru, Next nebo i Lidl či FF. Vždy se snažím mít dvě alternativy bundiček, kombinéz atd. Jednu dražší, hezčí do města a jednu levnější na chatu, do lesa atd. Po zkušenostech, kdy se mi od babičky vrátil s prodřenou kombinézou z Nextu atd. už to vážně řeším :-D
 Co se týče značkového oblečení, mám pár kousků na speciální příležitosti, ale jinak si myslím, že to na děti moc nemá cenu, stejne z toho vyrostou, nebo to zničí, a to by mi bylo líto :-)
Jak už jsem psala, do bot ale investuji. Nejvíce jsem si na doporučení kamarádky oblíbila boty Pediped. Mají nádherné modely a hlavně jsou zdravé pro nožičky. Navíc jsou některé z nich i voděodolné a pratelné v pračce, což je vážně super.
Dál si myslím, že se vyplatí investovat do dětské kosmetiky a autosedačky.
Autosedačka Cybex z Ondalek.cz

Jak to máte vy? Za co nejvíce utrácíte?
SHARE:

3 komentáře

 1. Mám to hodně podobně. S dcerou jedeme v barefoot botách, i když někdy nad cenou zapláču, nelituji. Dál se nebojím investovat do farmářského masa a zeleniny, přírodní kosmetiky a bezpečnosti (helma na kolo, sedačka do auta,...). Oblečení nakupuji i v secondhandu, dají se zde pořídit i super značkové kousky nebo právě věci na tahání na zahradu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat
 3. Quantum Binary Signals

  Get professional trading signals delivered to your mobile phone daily.

  Follow our signals right now & profit up to 270% per day.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig