čtvrtek 13. dubna 2017

ODŠŤAVŇOVAČ, LIS NA CITRUSY, NEBO SMOOTHIE MAKER?
Píšu opět článek, který je úzce spojen s jídlem. Ale nebojte, příští už bude třeba outfitový :-) Rozhodla jsem se pro vás porovnat všechny tyhle produkty, co mám doma. Pořizovala jsem je postupně, prakticky vždy po nějakém záchvatu zdravého stravování :-) 

OŠŤAVŇOVAČCatler JE 4011 jsme pořídily společně s mamkou, ještě než jsem se přestěhovala za manželem :-) Byl dost drahý, stál něco kolem 6000,-, tak jsme do toho šly napůl. Tenkrát na youtube frčely tzv. juicing videa. Všichni dělali zdravé džusy a já měla pocit, že bez tohohle prostě nemůžu žít :-)) No teď ho používám cca 1x měsíčně. Je perfektní, o to by nešlo. Jen je s tím dost práce. Např. pomeranče se musí celé oloupat (já vím, zním jak největší lenoch :-), ale abych nenadávala - jablka se tam dají hodit celá a to je teda super. Na mošt perfektní! Odšťavní opravdu dokonale! Je dobré si dát do nádoby na odpad igeliťák, aby jste pak neměli tolik práce s mytím. Protože všechny části je nutné dokonale a hlavně HNED umýt. Takže to shrnu - je skvělý, získáte čistou štávu ze všeho (myslím, jablka, ananas, špenát, citrusy...) není rozhodně vhodný pro banány :-) musí se pak okamžitě umýt, zabírá poměrně dost místa.
Můj nejoblíbenější džus je z pomerančů, ananasu a špenátu! 

LIS NA CITRUSY


Tenhle pákový lis na citrusy stál necelých 1000,-  Mám ráda pomerančový džus, který má v sobě i dužinu, takže proto jsem ho pořídila. Také mám džus rychleji hotový, protože pomeranč stačí jen rozříznout napůl. Na druhou stranu by mohl být o něco výkonnější. Ale za ty peníze mi přijde ok. Na pomerančový džus k snídani ho používám rozhodně častěji.


SMOOTHIE MAKERTohle je můj nejnovější miláček a musím říct, že pokud bych si měla vybrat ze všech, beru tenhle. Používám ho totiž každý den. A to na dopolední svačinku - smoothie. Jsou k němu 2 nádobky a já si tu menší vždy beru s sebou. Vetšinou dopoledne chodím s malým někam ven a nemám čas si chystat jinou svačinu. Navíc do smoothie přidám všechno možné ovoce či zeleninu, přisladím nejraději banánem nebo čistým arašídovým máslem. Zdravá a rychlá svačina, co do oběda zasytí.  
Podobný zde


Plus má ocelové nože pokryté vrstvou titanu, takže si nápoj zachová vitamíny.

 
Rozmixuje dokonale ovesné vločky, ořechy i chia semínka.


Jaké produkty na šťávy a smoothie používáte vy?
SHARE:

2 komentáře

  1. Dobrý den, uvažuji o smoothie makeru - zvládne tento i domácí nutelu, nebo různé tyčinky z datlí? Děkuji!

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig