středa 15. února 2017

pečující kosmetika babor


Na tuhle kosmetiku jsem poprvé narazila náhodou při prohlížení Instagramu a pak se mě začaly ptát i čtenářky, zda s ní mám zkušenost. Produkty jsou z Německa a patří mezi trošku dražší, takže i očekávání je vyšší. Zkoušela jsem produkty na svou relativně suchou pleť, kde už začínají vrásky - hlavně
kolem očí. Tak pojďme na to, tady jsou mé názory na produkty.


Krém je lehký, ale dostatečně hutný. Stačí malé množství, což je super, protože mi vydrží zřejmě dlouho. Nádherně voní - jako směs medu a květin. Snad jsem se ještě nemazala krémem, který by voněl lépe. Jak už jsem psala, mám hodně suchou pleť - hlavně tváře a právě tam se vsákne okamžitě. Nos mám ale malinko mastnější, takže tam mám po nanesení trošku pocit opocení. Jak kdy, ale občas  se mi to stane a krém pak ještě pár minut po nanesení na obličeji cítím. Ale takhle to mám s většinou hydratačních krémů. Balení je luxusní, matné sklo, které mám už zapatlané :-)
Příjemné tonikum bez obsahu alkoholu. Má jemnou vůni růží. Hezky dočistí, a pleť po něm nepne. Vyhovuje mi, je to taková klasika.


Tohle je olejíček pro velmi suchou pleť, které chybí lipidy. Pro mě tedy ideální. Je opravdu hodně olejový a pleť je po něm pár minut mastná - nebo spíš lesklá. Konzistence je lehká, je spíš řidší. Já ho používám na noc. Ráno mi moc nevyhovuje, protože je - jak už jsem psala - na pleti vidět. Zkoušela jsem ho ale v mrazech přes krém, aby pleť ochránil. Myslím, že bude fajn i na horách.Fluid na oční okolí, který je velmi příjemný hlavně ráno - má chladivé kuličky, které masírují. Působí už proti vráskám a měl by stimulovat vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pleti.
Celkově musím říct, že mi kosmetika vyhovuje a v budoucnu si ji ráda zase pořídím. Pokud bych si měla vybrat jen jediný produkt, byl by to určitě krém.


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template Created by pipdig