pátek 24. února 2017

Beauty day in Prague


Včera jsem vyrazila od plotny na celý den do Prahy. Byl to krásný den, měla jsem hlídání a tak jsem si mohla vychutnat příjemnou holčičí akci, pořádanou Vivantis týmem. Nejprve proběhla taková mini proměna v salónu TONI&GUY Naporoučela jsem si vlny, jako nosí Negin Mirsalehi a s výsledkem jsem byla vážně moc spokojená Před a po :-)

 Nový showroom italské značky Geox

 Zjistila jsem informace o technologii Geox respira. Původně jsem si myslela, že je to jen jedna řada bot - kupovala jsem na podzim jedny botky malému. Jsou i tady na obrázku - první řada 6. zleva. Ale zjistila jsem, že tenhle ,,dýchací" systém mají všechny jejich boty a dokonce i bundy. Boty ,,dýchají" ale díky speciální membráně se nic nedostane dovnitř. 

 
Dětská kolekce...


 Tady je pár mých favoritů z nadcházející kolekce podzim/zima 2017

 Na tyhle si teda brousím zuby - vidíte tu krajku na boku? 


 Oxford style... 

A v těchto se úplně vidím :-)
 Kolekce inspirovaná Římem

 Na tuhle bundičku si na podzim asi počkám. Péřová, lehoučká a ta barva...


Jak se vám kolekce líbí? Nosíte Geox? Já mám teď sama první zkušenost - jinak jak už jsem psala, kupovala jsem botičky už pro malého - na doporučení kamarádky, která dcerce kupuje jedině Geoxy. Ty dětské mají i fajn vnitřní vložku, podle které lehce poznáte správnou velikost. Dítko na vyndanou vložku boty stoupne a je tam přesně vyznačené, kam mají sahat prstíky. Musím přiznat, že z toho co jsem viděla, bych 90% s chutí pořídila. Je to přesně můj styl a moc se mi líbí materiály a propracovanost.Takže krásný relax den s holkama - blogerkama na fotce, ale i s holkama z Vivantis, které sice na fotce nejsou, ale stály za celou tou super akcí - tak foto snad příště :-)


SHARE:

5 komentářů

 1. Také bych uvítala tak příjemný relax. Kolekce je pěkná, ale hlavně úžasné líčení a vlasy.

  OdpovědětVymazat
 2. Kristy, Ty Tvoje botky jsou přesně podle mého gusta ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Lepší fotku se mnou nemáš? :D Vypadám, jak když mě to tam fakt "bavilo" :D Ráda jsem Tě viděla :-*

  OdpovědětVymazat
 4. Tak Kristýnko, včera jsem si pořídila své první Geoxy a jsem nadšená. Jsou neskutečně komfortní, mám ten typ co má Barča, ale černé. Měj se krásně, papá

  OdpovědětVymazat
 5. tie vlásky ti spravili nádherne!!! :)
  musela to byť skvelá akcia :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig