čtvrtek 12. ledna 2017

MALAGA WINE


Krásný den všem! Tak jsem se těšila, až se konečne oteplí a teď mě mrzí, že zase sníh taje :-) mé dny jsou totiž plné bobování, koulování a stavění sněhuláků
. No priority se mění :-)) takže na můj denní program je vlastně úplně jedno jak vypadám, kolikrát se ani nemaluju, ale říkám si, že zas nechci úplně zakrnět. Víte co myslím, ono to k tomu svádí se na to vykašlat, když se jde jen na boby... ale když se pak namaluju a někdo mi to i pochválí, potěší to. Taky je to jedna z cest jak nezblbnout na mateřský :-) Takže je fajn nahodit i nějakej pěknej lak. O odstínu Malaga Wine jsem slyšela u zahraničních youtuberek už na podzim. Rozhodla jsem se ho také vyzkoušet a našla jsem tento gel lak. Takový ten bez použití uv lampy. A s výsledkem jsem fakt moc spokojená. 


 Výdrž je tak ten týden, ale nutno podotknout, že já nehty vážně nešetřím. Včera jsem při úklidu drhla   nehtama i nějaký nalepeniny z podlahy :-)) takže na tu zátěž výdrž dobrá, bez oděrek vydržel 4-5 dní a dnes po týdnu se na to pořád dá koukat :-) jako podklad jsem použila svůl starej dobrej Bonder Orly  a vrchní lak Sally Hansen Insta Dri. Možná bych měla vyzkoušet vše OPI.. máte zkušenost?


Tak jo, půjdu do hajan, poslední dobou mám spánkový deficit, nemůžu a nemůžu se tam dokopat včas. Tak snad dnes :-) Pa a krásný víkend!
K.
SHARE:

5 komentářů

 1. Lak je úplně nádherný :) Já mám takovýhle odstín od Essence z kolekce Darks, 15 red i am. Musím se přiznat, že klasickou rudou nevedu, mám buď tento, nebo pak takový spíš s oranžovým nádechem. Úplně chápu to svádění k lenosti. Sama se líčím běžně do školy a samozřejmě na důležité akce, ale doma ne. Když jsem doma dýl, třeba teď ve zkouškovém, úplně nejvíc zlenivím a občas se musím i dost přemlouvat, abych si aspoň vyčistila pleť :D Takže to, že se nalíčím, mě víc motivuje i k péči. Proto se snažím aspoň jednou za čas nalíčit na procházku s kamarádkou nebo tak :) Jinak s OPI zkušenost nemám a zatím mám laků dost, takže nákup musí počkat :D

  OdpovědětVymazat
 2. Nebojte, ještě nám asi chvíli bude mrznout. Mě hrozně vadí, když sníh napadne, je to jako v pohádce a ráno je marast. Jinak laky se snažím vynechat, začaly se mi dost třepit nehty.
  Tak přeji hodně radosti při sněhových radovánkách.

  OdpovědětVymazat
 3. Are you looking for free Google+ Circles?
  Did you know you can get them ON AUTO-PILOT & TOTALLY FOR FREE by using Like 4 Like?

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, mohla bych se zeptat, jakými stíny jsi tu nalíčená? Moc děkuji :-) Jinak lak krásný - asi vyzkouším. Obecně si nehty moc nelakuju - živím se hrou a učením na klavír a při hře se mi do pěti minut kraje vždy oloupaly :-)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig