čtvrtek 12. ledna 2017

MALAGA WINE


Krásný den všem! Tak jsem se těšila, až se konečne oteplí a teď mě mrzí, že zase sníh taje :-) mé dny jsou totiž plné bobování, koulování a stavění sněhuláků
. No priority se mění :-)) takže na můj denní program je vlastně úplně jedno jak vypadám, kolikrát se ani nemaluju, ale říkám si, že zas nechci úplně zakrnět. Víte co myslím, ono to k tomu svádí se na to vykašlat, když se jde jen na boby... ale když se pak namaluju a někdo mi to i pochválí, potěší to. Taky je to jedna z cest jak nezblbnout na mateřský :-) Takže je fajn nahodit i nějakej pěknej lak. O odstínu Malaga Wine jsem slyšela u zahraničních youtuberek už na podzim. Rozhodla jsem se ho také vyzkoušet a našla jsem tento gel lak. Takový ten bez použití uv lampy. A s výsledkem jsem fakt moc spokojená. 


 Výdrž je tak ten týden, ale nutno podotknout, že já nehty vážně nešetřím. Včera jsem při úklidu drhla   nehtama i nějaký nalepeniny z podlahy :-)) takže na tu zátěž výdrž dobrá, bez oděrek vydržel 4-5 dní a dnes po týdnu se na to pořád dá koukat :-) jako podklad jsem použila svůl starej dobrej Bonder Orly  a vrchní lak Sally Hansen Insta Dri. Možná bych měla vyzkoušet vše OPI.. máte zkušenost?


Tak jo, půjdu do hajan, poslední dobou mám spánkový deficit, nemůžu a nemůžu se tam dokopat včas. Tak snad dnes :-) Pa a krásný víkend!
K.
SHARE:

4 komentáře

 1. Lak je úplně nádherný :) Já mám takovýhle odstín od Essence z kolekce Darks, 15 red i am. Musím se přiznat, že klasickou rudou nevedu, mám buď tento, nebo pak takový spíš s oranžovým nádechem. Úplně chápu to svádění k lenosti. Sama se líčím běžně do školy a samozřejmě na důležité akce, ale doma ne. Když jsem doma dýl, třeba teď ve zkouškovém, úplně nejvíc zlenivím a občas se musím i dost přemlouvat, abych si aspoň vyčistila pleť :D Takže to, že se nalíčím, mě víc motivuje i k péči. Proto se snažím aspoň jednou za čas nalíčit na procházku s kamarádkou nebo tak :) Jinak s OPI zkušenost nemám a zatím mám laků dost, takže nákup musí počkat :D

  OdpovědětVymazat
 2. Nebojte, ještě nám asi chvíli bude mrznout. Mě hrozně vadí, když sníh napadne, je to jako v pohádce a ráno je marast. Jinak laky se snažím vynechat, začaly se mi dost třepit nehty.
  Tak přeji hodně radosti při sněhových radovánkách.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, mohla bych se zeptat, jakými stíny jsi tu nalíčená? Moc děkuji :-) Jinak lak krásný - asi vyzkouším. Obecně si nehty moc nelakuju - živím se hrou a učením na klavír a při hře se mi do pěti minut kraje vždy oloupaly :-)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig