pátek 20. ledna 2017

Being a momMateřství je ta nejkrásnější a zároveň nejtěžší práce na světě. Hmm to zní moudře :-)) ne, teď vážně.. říkala jsem si, že se s vámi podělím i o tuhle část mého života
. Plánuju více článků ohledně mateřství, dětských věcí, kosmetiky atd. Jen tady neuvidíte spousty fotek malého. Asi jste si už všimli, že jeho fotky moc často nesdílím. Není to proto, že bych jich měla málo, nebo ho nefotila :-) ( v podstatě všechny fotky v telefonu jsou takové ty maminkovské :-) ale rozhodla jsem se, že mu dopřeju soukromí. Je ještě malý na to, aby mi dal souhlas a zkrátka to dělat nebudu. Nechci se teď dotknout maminek, co se pochlubí fotkama, to vůbec ne. Jen já to takhle cítím. Doufám, že se nezlobíte a pochopíte mé rozhodnutí. 

Život doma s malým si fakt užívám. Sice to není tak, jak jsem si vždycky myslela ( že ty ženský doma mají totální pohodu :-) je to občas mazec. Doma je pořád co dělat.. znáte to.. snídaně, úklid po snídani, oběd, pořád někde bordel... a dokola. Teď v zimě je to o to horší, když jsme často doma. Nejlepší je to na jaře a v létě, když jsme hodně venku, tak se doma nestihne udělat takovej bordel :-)) Stejně mě ale tahle ,,práce" naplňuje a občas mi dává i možnost relaxovat blogem. Práce v ordinaci mi sice občas chybí, ale momentálně mi stačí jednou za čas moji rodinní příslušníci. Občas si vrtnu a už se těším zas domů k plotně :-)) jojo tohle číst před 3 lety, tak tomu neveřim. Život se mi úplně změnil, ale nelituju. No a co si budeme povídat, je to hodně o spánku. Teď zpětně vůbec nevím, jak jsem mohla fungovat. Do jara jsem spala max. 5 hodin. Pak se to dost zlepšilo, když jsem přestala kojit. Teď už spím celou noc a řeknu vám, už opravdu znám hodnotu spánku :-) jen doufám, že to tak zůstane - naposledy, když jsem tohle řekla, začaly zuby a probdělé noci :-) 

Příspěvků pro maminky bude více a budu moc ráda za vaše tipy na články. Klidně mi napište, co by vás zajímalo. Tak pa a krásný mrazivý víkend!
K.

Being a mom is the most beautiful and the most difficult job in the world. Yep :-) okey I've decided to share this part of my life with you guys - more motherhood related posts (feel free to give me some ideas what would you like me to write about) Maybe you've noticed I am not sharing many pictures of my baby boy. It's not because I'm not taking pictures of him lol I have way too many :-)) but I have decided not to share his pictures just because I feel like it's better not to. He is too young to give me his permission :-) So I hope you understand my decision.
Life at home is great. Even though it's harder than I have always been thinking lol. Cleaning up all the time especially now in winter time when we are staying home more often. I see it's easier to spend time outside in spring-summer so there is less mess at home :-) Whenever I miss my dentistry job I take care of my family members and fixing their teeth is pretty much enough at this time :-) Then I run back home to my mama duties. Reading this 3 years ago I would not believe :-) My life has changed dramatically but I wouldn't take it back. Lets's be clear mama life is a lot about sleep. There have been times (till spring last year) I used to sleep up to 5 hours. I don't understand how I have handled that lack of sleep. It got better when I stopped breast feeding and now I really know the value of sleep. I hope it stays like this(last time I said we sleep well teething started and sleepless nights begun again :-)
There will be more mama related posts for sure! Until next time muahhh and have a great weekend!
K.
SHARE:

2 komentáře

  1. Kristýnko, chlapeček je andělíček a naprosto chápu Váš názor o zveřejnění foteček malého. Došlo mě to dávno a tak jsem jen komentovala, jak si užívat každé chvilky se synkem, protože to neuvěřitelně letí. Až začne chodit např. do školky, tak je už je pracovní povinnost. Režim, řád atd. Dnes mám vnoučátka a vidím, jak je to krásné, ale rychlé. Dnes bych hodnotila, kolik o kolik času bych dětem a i sobě darovala více. Ano, léta jsou pro hodnocení dobré, ale pro samého člověka ne. Tak užívejte každé minutky s rodinou.

    OdpovědětVymazat
  2. Ja mam rada veci naplanovane, tak jsem sama zvedava, jak to bude u me, kdy budu mit miminko. Premyslim nad tim dost, letos koncim vs, ale chci jeste do prace. Sice jsem pres rok a pul vdana, ale jeste necitim, ze bych byla pripravena (je mi 24). Kazdopadne o materstvi me bavi cist, tak me clanek potesil :-) maly je nadherny...fakt jako andilek...

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig