úterý 10. ledna 2017

2 years married


Dnes jsou to už 2 roky od naší svatby. Teď si to teprve uvědomuju, jak to píšu. Ten čas letí, to je hrůza, mám pocit, že čím jsem starší, tím ten měsíc, týden i celý den utíká nějak rychleji. No, takže před 2 lety jsem řekla své ano
Kájovi. A byl to jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě. A co je na tom nejlepší? Že to bylo úplně jinak, než jsem si to vždycky plánovala. Chtěla jsem se vdávat v létě, vdávala jsem se v lednu. Chtěla jsem svatbu u moře, bylo to v Čechách. A hlavně - nečekala jsem, že muž mého života žil celou dobu kousek od mého domu. A nakonec je to takhle nejlepší. Ostatně jako vždy, když nechám Boha, aby to vyřešil za mě a nesnažím se vše zvládat vlastníma silama. Takže věřte, že pokud toho svého už máte, nebo ho teprve hledáte, ten nahoře to vyřeší za vás. Je to pohodlnější a bez stresu :) Amen a krásný večer :-)
K.

So today we are 2 years married! I've just realized it by writing it down right now. Time flies like crazy and it scares me how fast one month goes, one week and even one day. Time past faster and fasted the older I am. Uff back to our wedding day :-) So it's 2 years today since I said YES to my beloved husband. It has been one of the best days of my life. And what's the best about it? It's been completely different from what I expected. All my life I thought my wedding will be in summer - it was in January. I thought it will be abroad - it was in Czech. But mostly - I never knew the love of my life is living right next to me! At the end it was the best for me. Like every time I let God fix things for me. So believe whether you have the one or not yet - the one above us knows better. Let him do it. It's easier and without stress :-) Amen to that and have a nice evening :-)
K.


SHARE:

1 komentář

  1. Ano, letí to opravdu hodně. Já si začala uvědomovat kolem 40 roku. Nyní je až bolestivé, jak si člověk i když nechtěně uvědomuje ta rychlost. Proto užívat s plnými doušky života. To zdůrazňuji dětem i vnoučatům.

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig