pondělí 12. prosince 2016

Happy Monday!


Už se nám to blíží. Oslavy, co by měly probíhat v klidu a míru. No a já sice měla spoustu řečí, jak to všechno chci zvládnout, ale tradičně nestíhám. Je mi to letos ale nějak jedno :-) říkám si, že si to nenechám zkazit svojí neschopností si
vše správně načasovat a zorganizovat. Je to taky tím, že jsem si toho nabrala moc a trošku se v tom plácám. Můžu pracovat, jen když malý spí, nebo když mám náhodou hlídání. Pak když ten čas mám, najednou nevím co dřív, hodina uteče jak voda a já jsem sama na sebe naštvaná, jak jsem zase nic nestihla. Vím o sobě, že dělám často věci neúčelně, mám blbou organizaci a ještě jsem od přírody pomalá :-/ ale děkuju vám za rady ohledně organizace času, psaly jste hlavně o tom psaní povinností. S tím začnu! Budu ráda za vaše další rady a tipy! Už jsem si objednala diář, jakmile dorazí, budu si psát všechno, i maličkosti. Protože co si nenapíšu, neudělám. Teď mám všechno po papírkách, který úspěšně ztrácím :-)) no nic, tak jsem se tady trochu vypsala z toho stresu, co na mě poslední dobou doléhá.
Tenhle článek obsahuje 2 důležitá oznámení!
1. soutěž vyhrála Denisa Michalčíková
Všichni jste na yt psali krásné komentáře o tom, co pro vás Vánoce znamenají. Musela jsem to střelit od oka a vybrat jen jednoho, i když bych vás nejraději obdarovala všechny. 
2. Pořádám předvánoční setkání a sbírku na dětský domov v Krči. Info zde
Už delší dobu jsem měla takový vnitřní pocit.. chtěla bych využít toho, že mám možnost mluvit k tolika lidem. Proto jsem vás chtěla poprosit o nějaký dárek pro děti a maminky, co to opravdu potřebují. Vím, že děti v kojeneckém ústavu nebo v dětském domově nejvíce potřebují rodiče a lásku. Ale proč jim nedopřát alespoň nějaký dárek a třeba modlitbu. Přemýšlela jsem, jestli bych byla schopná si dítě adoptovat... je těžké si to představit, když už mám vlastní.. myslím, že s darem osvojit si cizí dítě se člověk asi rodí, dopracuje se k tomu, nebo třeba když nemůže mít vlastní... nevím, je to těžká otázka a teď si říkám, proč to sem vlastně píšu, ale zajímal by mě váš názor na to. 
Jinak vám všem přeju super týden, ať všechno zvládáte a hlavně no stress :-)
K.
SHARE:

1 komentář

  1. Je hezké že neděláš obyčejné setkání jako ostatní youtubeři, ale zároveň tím pomůžeš na dobrou věc. :) Škoda že jsem se nemohla zúčastnit.. Jinak ty rovné vlasy na fotce ti moc sluší. :)

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig