pondělí 5. prosince 2016

5 Easy Ways to Feel Confident and Beautiful!For english scroll down
Pokud chcete mít v záloze pár triků, díky kterým budete okamžitě vypadat lépe, přitažlivější, krásnější... čtěte dál!:-) Nejsou  to žádný moudra, ale napsala jsem vám pár poznatků co mám za svých 29 let života :-)
Na prvním místě je nejdůležitější vnitřní sebedůvěra, která není závislá na věků, váze, nebo pěkném kukuči. Je to pocit, ke kterému se musí každá žena sama dopracovat, některá dřív, některá později. Zkrátka jde o to být se sebou spokojená, i když je na těle pár okrasných tukových prstenců a nebo pár pupínků na obličeji. Ten vnitřní pocit se totiž odrazí i na vnějšku a ostatní to vycítí. Potkali jste někdy ženu, která nebyla ani moc hezká a neměla postavu modelky, ale stejně ostatní něčím zvláštním oslňovala? To je právě ono. Takže pokud dosáhnete tohoto stavu( teď to zní jak z nějaký meditační přednášky :-))) ale fakt, prostě pokud si začnete věřit a kašlat na to, co si o vás kdo myslí, víc už nepotřebujete. Občas ale přijde den, kdy se ani slečna sebejistá necítí a pro tyhle dny pro vás mám pár tipů.

1.ÚSMĚV
S úsměvem je každý krásnější a sama na sobě mám vyzkoušené, že i když nemám náladu a usměju se, je mi hned líp. Stydíte se smát kvůli žlutým, zkaženým nebo špatně opraveným zubům? Investujte do svého úsměvu. Vím, jaké to je smát se jen s rukou před pusou. Měla jsem dost křivé zuby a ještě k tomu žluté. Vydržela jsem přes dva roky rovnátka, pak jsem zuby vybělila a teď se směju od ucha k uchu. Jako zubař vím, jak mohou krásné zuby zvednout sebevědomí. Vybavuji si pár příběhů. Ale o tom až v jiném článku :-)

2. POSTOJ
Co si budeme povídat, když se člověk hrbí, nevypadá to hezky a přidává to kila. Jen to zkuste před zrcadlem! A že to není příjemné? Je to pravděpodobně tím, že nejsou posílené svaly kolem páteře a člověk se spíš vyprsí, než narovná. Řešení tu ale je. Pravidelné cvičení pilates. Svaly se posílí a najednou zjistíte, že stojíte rovně, ani o tom nevíte. Můžete zkusit nějaké cviky na záda, co jsem v létě natočila - tady

3. PODPATKY
Káždá žena vypadá pěkně v podpatcích, navíc to opticky prodlouží nohy (což já s něco přes metr a půl oceňuju :-) Jen bacha na správnou výšku. Když se to přestřelí vypadají vysoké podpatky víc komicky než sexy. Někdy to chce prostě cvik, ale nejlepší je podpatek ne moc vysoký, zkrátka takový, na kterém se cítíte dobře.

4. VÝRAZNĚJŠÍ LÍČENÍ
Výraznější, ale buď oči, nebo rty. Někdy mám náladu na červenou rtěnku, v tom případě oči zvýrazním jen řasenou, nebo jemnou linkou. Když jdu do výrazných očí, tak zase nude rty. To píšou všude :-) Obojí má něco do sebe, obojí miluju a obojí sluší každé ženě. Akorát musíte najít svůj odstín v případě červené rtěnky a kouřové líčení se lehce naučíte na youtube. Já se sama takhle nejvíc naučila.

5. PARFÉM
Má cenu něco psát? Krásný parfém vylepší každy outfit i náladu :-) Někdy se navoním, i když jsem zrovna celý den doma. A i když mám jen tepláky a tričko, hned se cítím líp.

Tohle jsou věci, co mi fungujou vždycky, máte nějaký svůj tip?


If you wanna know some tips on how to feel more beautiful and confident instantly just keep reeding! :-) The most important thing is something every woman has to work on. Some get there fast some slower but this point is the most important out of all. It's simply about being happy just the way you are. Even with some more kilos or pimples on your face. Have you ever met a woman everyone was amazed by even though she wasn't the prettiest and did not have a body of a model but still she has been attracting so many people by something. And this something is inside. I believe it's inside every woman. So when you stop worring about what people think and become happy just the way you are (I know you've heard it before:-) you are there and you don't need to read further.
But we all have days we don't feel our best and for these cases I have few tips that could help:

1. SMILE
You are never fully dressed without a smile :-) Even when I'm not in a mood I smile and somehow it works :-) Are you anxious about showing your teeth and always hiding your smile with your hand? Just see your dentist and fix it! I used to have really bad smile. But I survived two years wearing braces :-) then I've whitened my teeth and now I love to show my smile. As a dentist I know how nice teeth can change people and boost their self confidence. Everyone can have beautiful smile!

2. POSTURE
Bad posture is not only unhealthy it also adds more kilograms. Just check yourself it the mirror! It's not comfortable? I know it's not when your back muscles are weak but you can work them for example by practicing pilates! See the lesson here When you are working out the muscles get strong and suddenly you realize you are standing tall not even knowing about it!

3. HEELS
Every woman look better on heels. It gives you few more centimeters ( I appreciate it a lot feeling 1.54 :-) plus elongates the legs. Just be careful on picking the right high. High heels can look more funny then sexy when they are way too long. Just try walking on them at home first and wear the hight you feel comfortable in.

4. MAKE UP
Either red lips or smokey eyes. When wearing red lip be easy on eyes - apply only mascara or simple liner. When wearing smokey eyes go with nude lips. Simple rules that work. Both looks look I love and both are flattering on every woman. You just need to find the right shade of a red lipstick and learn how to create smokey eyes. I have learned it on youtube, it's free and there are milions of tutorials out there.

5. PERFUME
There is not much to write about. Beautiful perfume makes every outfit better. Sometimes I wear perfume even when I'm home all day in my sweat pants. I feel more beautiful instantly.

What works for you? Let me know below!

xxx
SHARE:

5 komentářů

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásně napsané. Jsem silná, ne mladá a nyní mám i zdravotní problémy. Já mám tu zkušenost, když jsem ve společnosti člověka, který je milý, optimistický a usměvavý tak ze mě spadne ta deka, která mě trápí. Opravdu funguje ta moc, kterou mají fajn lidi. Když mluvím o tom, že se bojím a takový člověk řekne, neblázni, je mi hned lépe. Víte, že to právě vlastníte Vy ?S váhou jsem se nesmířila, zuby si nechám trochu vybělit a pro zdraví se snažím udělat také podstatné. Mám fajn vnoučata, bezva fenku a prima manžela a když si pustím Vaše video, jde to lépe. Mějte se moc krásně. Eva

  OdpovědětVymazat
 3. Do you need free Twitter Followers?
  Did you know you can get them ON AUTO-PILOT AND ABSOLUTELY FREE by using Like 4 Like?

  OdpovědětVymazat
 4. I bet you won't guess what muscle in your body is the muscle that gets rid of joint and back pain, anxiety and excessive fat.

  This "hidden primal muscle" is in your body and will boost your energy levels, immune system, sexual energy, strength and athletic skill when developed.

  OdpovědětVymazat
 5. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig