čtvrtek 10. listopadu 2016

Universal Chic Handbag
Dlouho jsem hledala nějakou menší kabelku. Stále jsem venku s kočárkem a většinu věcí mám v košíku, jenže u kočárku teď už nejsem pořád, spíš kolem něj pobíhám :-) a potřebovala jsem jen nějakou menší kabelku na peníze, klíče a telefon. Zkrátka, když jsem třeba
na hřišti, v zoo atd. Inspirovala jsem se u kamarádky, která měla menší Furlu v krásné pastelové už na jaře. Já se teď na podzim a zimu rozhodla pro černou klasiku. Líbí se mi, že má kožený pásek a ne řetízek. Nic proti řetízkovému popruhu! Jen u černých kabek působí už dost večerně. A tahle kabelka jde vážně ke všemu. Kupovala jsem ji přes internet z eobuv. Byly v ní jště 2 mensí taštičky. Ta střední se dá použít na kosmetiku a ta nejmenší na peníze. (akorát si teď říkám, jestli nepořídit rovnou nějakou menší peněženku, abych to nemusela pořád dokola přendavat z té velké). Patří sice mezi dražší kabelky, takže jsem musela rozbít prasátko :-), ale myslím, že vydrží dlouho a z módy jen tak nevyjde. Co myslíte vy? :-)
K.

I have been on a hunt for a smaller handbag for some time. I'm with stroller most of my time out but lately I'm more likely running around trying to catch my baby :-) So I've wanted a small mama friendly bag to keep my phone, money and keys. I was inspired by my friend. She had beautiful pastel Furla bag in spring. I have decided for black classic for now. I like the leather strap a lot. Nothing against chain straps but on black bags they act more night time convenient. This one is called Furla Boheme and goes with everything! It's more on a pricey side but definitely worth it! I think this piece is going to be in for a long time!
K.

SHARE:

3 komentáře

 1. Krásné ráno. Moc pěkný kousek. Já jsem nosila ke kočárku takovou tu cross body, ale taky koženou. Je to již 11 let a stále
  ji mám. Musím se smát, protože máme obě 155cm +- a vím, že si máme vybírat velikost k výšce a váze. Nicméně, i kdybych nosila pytel na brambory, časem mi bude malý😄😄😄.

  OdpovědětVymazat
 2. Dnes jsem si objednala tu samou Furla kabelku v kombinaci svetle modre,bile a ruzove. Super tip 😊

  OdpovědětVymazat
 3. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli - Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig