pondělí 7. listopadu 2016

Let's get started!
Nový blog je tu. Jak už jsem říkala v jednom videu o změnách na YT. Rozhodla jsem se pro kompletní změnu jména a taky pro nový blog. Chtěla bych se blogování věnovat víc, protože se mi to zdá jednodušší (tedy až na samotné spuštění blogu a nastavení všeho, z čehož mi jde hlava kolem), než natáčení videí. Neznamená to, že
s YT končím, ale chci se věnovat blogu a uvidíme jak se to posune. Natáčení videa není totiž úplně legrace. A já jsem právě začala naopak. Nejdřív jsem začala natáčet a až pak psát blog. Natáčení zabere moře času a je mnohem náročnější. Člověk se musí upravit (alespoň od pasu nahoru :), uklidit ( minimálně bordel kolem sebe, co by mohla zabrat kamera :) a pak vše sestříhat a přidat hudbu.. no skoro jako v televizi :-) Dátle také - i po pár letech - zápasím s nervozitou před kamerou. Nemám od přírody dar řeči a musím vše říkat několikrát a pak se tím prostříhat. Stejně mě to pořád baví, ale bohužel už na to nemám tolik času a tak se stalo, že jsem začala vydávat míň a míň a nakonec jsem se s vámi ani nepodělila o docela zajímavé věci. Takže jsem se rozhodla, že nebudu se vším čekat na nové video, ale průběžně během měsíce sem budu přidávat články. Doufám že se vám tu bude líbit a budu moc ráda za komentáře i konstruktivní kritiku :-)

K. 
SHARE:

9 komentářů

 1. Moc jsem se na nový blog těšila. YT mám vcelku ráda. Vaše videa o péči o zuby jsou skvělá a hlavně přínosná. Hlavně ta o elektrickém kartáčku. Sama ho roky nepoužívám kvůli dásním, nicméně můj 11letý syn ho má rád.
  Navíc je na Vás ve videích pěkný pohled, ale to určitě víte .
  Budu se těšit na každý článek. Mějte se pěkně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to moc děkuju, Andrejko :-) Doufám, že Vás to bude bavit i tady :-)

   Vymazat
 2. Super, těším se na nové články!! ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Těším se! Byla jsem smutná, že intenzita videí a blogu byla tak nízká. Ale úplně to chápu, mám taky dítě :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. snad se to teď zlepší, zabralo mi hodně času předělávání blogu :-)

   Vymazat
 4. To je super nápad! Moc se na blog těším! :) vypadá to tady moc krásně :)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig