pondělí 28. listopadu 2016

Christmas Home Decor Ideas


Dnes se s vámi podělím o nějaké vánoční dekorace a budu moc ráda za vaše tipy, protože bych chtěla ještě něco přidat a doladit :-)

Světýlka jsou z Ikea a jsem ráda, že drát je průhledný a hezky to ladí k těm větvím :-) ty jsou za pár korun z květinářství už z minulého roku. Měli je snad ve všech květinářstvích ve městě a věřím, že je mají i letos.

Svícny jsou z Pepco


Tuhle aromalampu jsem pořídila letos a nemohu se nabažit. Každý den zkouším nové kombinace olejů. Dočetla jsem se, že vonné svíčky (ani Yankee Candle :-( nejsou zdravé a že nejlepší jsou čisté přírodní oleje. Takže kupuji Saloos a jsem maximálně spokojená. Momentálně jsou moji favorité:
Vánoční hvězda, Pohádka Vánoc a Červený Pomeranč. Také máte nějaký oblíbený olej?


Vánoční hvězda je prostě klasika...


SHARE:

5 komentářů

 1. Pěkná dekorace. Já používám aroma oleje od Karel Hadek aromaterapie....Vánoční pohádka.

  OdpovědětVymazat
 2. Krasne! Ja hodne pouzivam na dekoraci chvoji (do vazy, svicny...) Hezky to provoni byt. A do aroma lampy, taky oleje... Vanocni a mandarinku, pomeranc, skorici...To jsou pro me Vanocni vune❤ Hezke dny!

  OdpovědětVymazat
 3. moc pěkné, krásný adventní čas.

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné Kristýnko*máš velmi vytříbený vkus a cit pro krásné věci* je to dar a přínos,který obohacuje* taky to tak vnímám tu nádheru a těším se z ní * jsem dosti vizuálně založená a proto je to pro mě hodně důležité,jaké věci mě obklopují....nádhera....

  OdpovědětVymazat
 5. Vánoční dekorace jsou věc, o které mě snad nikdy nepřestane bavit číst :) Ano, i v létě už se těšíme, až zase vytáhnu krabice plné dekorací, které rozhodně nejsou tak malé, aby se hodily sem :) Spíš bych řekla, že bych jich bylo tolik, aby zaplnily menší panelový dům :) Za ty roky už je toho opravdu mnoho, ale všechno rozhodně nepoužijeme a být vypadá i s dekoracemi dobře :)

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig