neděle 20. listopadu 2016

Back Home


Tělocvična s nejkrásnějším výhledem :-)

Tak jsme zpátky z dalšího pilates víkendu, který jsem pořádala na Monínci. Bylo to super, skvělá parta - jen jsme se vyladily i na stejnou periodickou vlnu a pár z nás vyřadily
menstruační křeče. Tímto se holkám omlouvám, že jsem se ani nestihla rozloučit! Taky se občas s kamarádkama sjednotíte v tomhle směru? :-)
No a když jsem teď otevřela počítač, zjistila jsem, že na youtube už je nás 10 tisíc! Moc vám děkuju, že jste se mnou, i když nejsem tolik aktivní. Mám předtočených pár videí na prosinec a doufám, že se vám bude líbit i tady na blogu. Docela mě to děsí, vždyť všichni, co dali odběr by dali dohromady celé město! 
Docela mě víkend vyřídil, strašně to uteklo, pořád bylo co dělat. V týdnu sem hodím víc fotek. Tak dobrou :-)
K.

So I'm back from another pilates weekend I've organized in Monínec. We had a great time the only issue we had with a lot of girls was period time, Do you also have synchrony with your friends in this case? :-) When I got back home and opened my pc I've realized we reached 10K on youtube! This I am really grateful for but it scares me at the same time :-) all those subscriber would make one town by now! 10K was kind of my milestone. So thank you and I hope you guys are going to follow me here on my blog too.
I'm going to add some more pics from the weekend later this week. Night night guys xx
K.

SHARE:

5 komentářů

 1. Kristýnko výkend se píše s měkkým i ...:-) je to docela zábavný, protože vím, jak jsi převelice pečlivá a všechno si kontroluješ aby byl výsledek co nejlepší. Dělá mi trochu, ale jen opravdu trochu radost, že tě na to můžu jako první upozornit já :-) Ale jinak tě moc ráda sleduji a dávám veliký palec nahoru za to jak se stále lepšíš a lepšíš. Videa i blog jsou super <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. haha no vidis, stane se :-D dekuju, jsem rada, ze se ti blog i yt libi xx

   Vymazat
 2. Tak rada bych navstevovala Tve hodiny pilates! Skoda, ze te mam tolik z ruky... Tesim se aspon z videi s pilates (samozrejme i z ostatnich😉). Planujes nejaka dalsi? Krasny tyden Kocko!😉 A gratuluji k odberum!

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig